Usuwanie rozszerzonych naczynek w Katowicach

Usuwanie rozszerzonych naczynek w Katowicach

Medycyna estetyczna z roku na rok ma coraz więcej do zaoferowania osobom, które borykają się z różnego rodzaju problemami natury estetycznej, w tym między innymi defektami swojej cery, na przykład takimi jak rozszerzone i popękane naczynka. W jaki sposób można im zaradzić?

Rozszerzone naczynka – zamykanie laserem w Katowicach

Rozszerzone i popękane naczynka mają postawić widocznych na skórze ciemnoróżowych nitek, które z wyglądu przypominają małe pajęczynki, stąd też nazywane są potocznie pajączkami. Mogą one pojawić się z różnych przyczyn, np. w wyniku przyjmowania niektórych leków, opalania, a czasem po prostu z powodu nieodpowiedniej pielęgnacji cery wrażliwej.

Niestety pęknięte i rozszerzone naczynko na zagoi się samoczynnie, co najwyżej może z czasem nieco zblednąć. Nieskuteczne są także preparaty dostępne w drogeriach czy aptekach. Taki defekt kosmetyczny można jedynie zakryć mocnym makijażem lub wykonać zabieg, jakim jest zamykanie naczynek Katowice.

Zamykanie naczynek w Katowicach – co trzeba wiedzieć o zabiegu?

Zabieg zamykania naczynek w Katowicach przeprowadza się w profesjonalnym gabinecie z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Jest on przeprowadzany przez specjalistów z doświadczeniem w tym zakresie, którzy również posiadają do tego niezbędne kwalifikacje.

Zamykanie naczynek Katowice polega na skierowaniu wiązki lasera na miejsce z pękniętym naczynkiem, w wyniku czego pod wpływem światła zostaje ono wchłonięte w tkankę i staje się niewidoczne. Rodzaj zastosowanego lasera jest zawsze dobierany adekwatnie do każdego indywidualnego przypadku.

Widoczna poprawa cery naczynkowej

Efektem zamykania naczynek w Katowicach jest widoczna poprawa cery z problemem naczynkowym – stają się one niewidoczne i efekt ten jest długotrwały. Pajączki można usunąć z twarzy, a także innych części ciała.

Sam zabieg zamykania laserem jest całkowicie bezpieczny i nie trwa długo – jest to około 20 minut. Ponadto jest on również bezbolesny. Zanim jednak zostanie przeprowadzony, to każdy klient może liczyć na rzetelną i fachową poradę w tym zakresie.