Innowacyjne zabiegi poprawiające stan skóry – poznaj Morpheus 8 Pro Inmode

Innowacyjne zabiegi poprawiające stan skóry – poznaj Morpheus 8 Pro Inmode

Wśród wielu zabiegów medycyny estetycznej rozróżniamy te inwazyjne, jak i nieinwazyjne bądź mało inwazyjne. Ogromną popularnością cieszą się zabiegi skuteczne i przynoszące pożądane efekty, z zachowaniem należytego bezpieczeństwa. Morpheus 8 Pro to aplikator przeznaczony do nowoczesnej metody przebudowy kolagenu w skórze. Dowiedz się, jak działa.

Mechanizm działania aplikatora Morpheus 8 Pro Inmode

Morpheus 8 Pro, którego odnajdziemy na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/, przeznaczony jest do zabiegów odmładzania nie tylko na powierzchni twarzy. Jego nowoczesny mechanizm działania pozwala uporać się również z cellulitem, bliznami czy rozstępami. Morpheus 8 Pro w odróżnieniu od innych urządzeń tego typu wyróżnia się unikalnym systemem kontroli temperatury, co pozwala uniknąć punktowego przegrzania i efektów ubocznych zabiegu. To, co wyróżnia aplikator https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ to wartość emitowanej energii oraz przepływ prądu. Igła pokryta jest silikonem, dzięki czemu działanie prądu ogranicza się do konkretnej warstwy skóry, unikając termicznego efektu skórnego.

Radiofrekwencja mikroigłowa – co zapewnia klientom?

Decydując się na zabieg mikroigłowy, warto skorzystać z metody podgrzewania skóry prądem o częstotliwości radiowej. Taka metoda, zastosowana w urządzeniu Morpheus 8 Pro, pozwala na poprawę jędrności skóry, likwidację zmarszczek, cellulitu, blizn czy przebarwień. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu uzyskujemy pożądany efekt redukcji niedoskonałości.

Morpheus 8 Pro – idealny sposób na defekty skórne

Zabieg z użyciem https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ pozwala na uzyskanie zadowalających efektów. Kontrolowane wprowadzenie igieł wraz z prądem RF w zmieniony obszar skóry doprowadza do powstania stanu zapalnego, co z kolei mobilizuje skórę do syntezy kolagenu i elastyny. Ogromną zaletą w aplikatorze Morpheus 8 Pro jest regulowana długość igieł (od 0,5 mm do 7 mm) oraz unikalny przepływ prądu i system kontroli temperatury.