Opracowanie programu lojalnościowego

Opracowanie programu lojalnościowego

Jesteś właścicielem firmy i szukasz sposobu na pozyskanie nowych klientów? Chcesz mieć pewność, że aktualna baza klientów nie wykruszy się i będzie stanowić lojalną grupę partnerów handlowych? Chcesz dać swoim klientom poczucie wyjątkowości bez inwestowania horrendalnych sum pieniędzy na działania marketingowe?

Nowa strona derekflak.pl

Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Zespół specjalistów derekflak.pl oferuje kompleksowe przygotowanie programów lojalnościowych dla każdej grupy klientów i w ramach niemal każdej działalności.

Przygotowanie programu lojalnościowego to niełatwe zadanie. Należy przede wszystkim opracować koncepcję programu wraz z przygotowaniem pełnego i zgodnego z przepisami prawa regulaminu, zadbać o wszystkie kwestie związane z ochroną danych osobowych, precyzyjną kalkulację kosztów, przygotować prezentację i inne materiały marketingowe dotyczące programu lojalnościowego dla organizacji handlowej.

Korzyści

Programy lojalnościowe mają mnóstwo korzyści, choć nie są narzędziem generującym błyskawiczne profity. To raczej wsparcie klienta i sprzedaży w dłuższej perspektywie. Programy lojalnościowe sprawiają, że klient czuje się dostrzeżony, doceniony i potraktowany wyjątkowo przez producenta i dostawcę.

Skuteczność programów lojalnościowych kryje się w tym, jak działa psychika człowieka. Okazuje się, że chętniej decydujemy się na zaangażowanie w konkretny cel, jeśli czujemy, że czeka na nas gratyfikacja w postaci nagrody pieniężnej lub rzeczowej.

Dlaczego warto zlecić przygotowanie programu specjalistom?

W związku z tym, że za programami lojalnościowymi kryją się nagrody pieniężne lub rzeczowe trzeba zadbać, aby cały program był zgodny z literą prawa. Dlatego nie rekomenduje się wdrażania tego typu narzędzi wsparcia na własną rękę, aby nie narazić się na błędy podatkowo-księgowe.

Szukasz profesjonalnego partnera, który pomoże Ci nie tylko zdobyć nowych klientów, ale też zadbać o zaufanie, lojalność i przywiązanie już istniejących – już dziś skontaktuj się z derekflak.pl!