Modne i stylowe kinkiety wewnętrzne z abażurem

weronika - kupujledy - kupu (8).jpg

Eleganckie kinkiety wewnętrzne z abażurem bez wątpienia są jednym z najbardziej klasycznych rodzajów kinkietów. Uniwersalne oświetlenie tego typu doskonale sprawdzi się praktycznie w każdej roli. Ponadczasowe kinkiety pasują do nowoczesnych i klasycznych aranżacji wnętrz.

Jakie kinkiety wybrać?

Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie klasyczne kinkiety w kształcie półokrągłym i sześciennym. Jeżeli chodzi o sam materiał, to od wielu lat króluje szkło i różnorodne tworzywa sztuczne. W nowoczesnych wnętrzach idealnie sprawdzą się kinkiety, które klosz mają wykonany z tkanin naturalnych. Białe i czarne kinkiety bez problemu dopasujemy do każdego pomieszczenia.

W nowoczesnym salonie rewelacyjnie prezentują się Kinkiety wewnętrzne pokryte patyną. Modny i stylowy abażur może być wykonany z kremowej tkaniny, która w charakterystyczny sposób układa się w sposób tasiemkowy. Nie można zapominać również o kryształowych wersjach, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody.

Funkcjonalne kinkiety na wysięgniku

W wielu pomieszczeniach coraz częściej spotkać można kinkiety na wysięgniku. Lampy naścienne tego typu są dobrym wyborem dla osób, które w pierwszej kolejności stawiają na funkcjonalność i oryginalny design. Olbrzymia popularność kinkietów wewnętrznych wynika także z ich atrakcyjnej ceny, dzięki czemu praktycznie każdy może pozwolić sobie na ich zakup.

Nowością na rynku są niesamowite kinkiety obrazowe. Jak sama nazwa wskazuje ich podstawowym zadaniem jest oświetlenie obrazów. Minimalistyczne metalowe kinkiety wykorzystać można także do oświetlenia dekoracji i plakatów.

Moda na kinkiety drewniane

Dla miłośników naturalnych materiałów ciekawą propozycją mogą okazać się drewniane kinkiety wewnętrzne. W pierwszej kolejności warto postawić na modele wykonane z drewna bukowego i sosnowego. Najdroższym rozwiązaniem są z kolei kinkiety wykonane z drewna egzotycznego.

Drewniane kinkiety idealnie pasują do minimalistycznych pomieszczeń. Jest to dobry wybór dla zagorzałych miłośników stylu rustykalnego i skandynawskiego. Ciekawą propozycją mogą okazać się również kinkiety retro.