Nowe mieszkania w Szczecinie – wybierz te wykończone pod klucz!

Mieszkania w stanie deweloperskim nie są jedyną opcją, jaka czeka na kupujących w Szczecinie. Coraz więcej deweloperów oferuje także usługi wykończenia nieruchomości pod klucz.

Szczecin jest jednym z tych miast na mapie Polski, gdzie realizuje się coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych. To malownicze miasto stało się bardziej atrakcyjne nie tylko dla kupujących indywidualnych, ale też dla inwestorów, co przełożyło się na duże zapotrzebowanie na nowe lokale.

Deweloperzy realizujący nowe mieszkania w Szczecinie mogą zaoferować swoim klientom szeroką gamę nieruchomości, w tym między innymi te z usługą wykończenia pod klucz. To korzystna opcja dla tych, dla których liczy się przede wszystkim komfort.

Zapomnij o problemie z wykończeniem mieszkania – wybierz usługę pod klucz!

Większość nieruchomości w Polsce sprzedaje się w stanie deweloperskim. Oznacza to, że są one przeznaczane do dalszego wykończenia. Kupujący może zająć się nim samodzielnie, ale może także zlecić prace zewnętrznej ekipie wykończeniowej. W takim przypadku czas od odbioru mieszkania aż do przeprowadzki może wynieść nawet powyżej pół roku.

Usługa pod klucz

Druga propozycja dla kupujących to usługa wykończenia mieszkania pod klucz. W tym przypadku nie trzeba szukać ekipy we własnym zakresie i nie trzeba pracować samodzielnie, by wykończyć mieszkanie. Wszystkim zajmą się pracownicy współpracujący z deweloperem! Usługa wykończenia mieszkania pod klucz dostępna jest także w Szczecinie. Wybierając nowe mieszkania w Szczecinie, można także zdecydować się na taką opcję, aby przeprowadzić się do już gotowego lokalu – https://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/.

Koszty związane z wykończeniem mieszkania pod klucz rozpoczynają się od około 500-600 złotych za jeden metr kwadratowy w najtańszych pakietach. Bogatsze pakiety wykończeniowe obejmujące większą liczbę materiałów do wyboru i szerszy zakres prac mogą wynosić nawet powyżej 1500 złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości.