Kiedy warto zdecydować się na zakup oprogramowania do gabinetu?

Na to pytanie jest tylko jedna słuszna odpowiedź. Oprogramowanie w naszym gabinecie powinno pojawić się już na samym początku, aby od pierwszego dnia świadczenia usług wspierało nasze działania.

Oprogramowanie dla fizjoterapeutów to jedna z najważniejszych rzeczy, o których powinniśmy pamiętać przy tworzeniu swojego miejsca pracy. Dobry program pomoże nam uporządkować wizyty, dokumentację, a także sprawnie zarządzać gabinetem. Będzie naszą prawą ręką, która przypomni o uzupełnieniu stanów magazynowych, przygotuje niezbędne raporty i pomoże w rozliczeniach.

Dobra organizacja pracy

Odpowiednio dobrane oprogramowanie dla fizjoterapeutów pomaga nam również przy tworzeniu grafiku. Dzięki systemowi mamy dostęp do swojego kalendarza w formie elektronicznej, 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na ziemi i o każdej porze. Sprawdzane swojego rozkładu zajęć, zabiegów, nigdy nie było tak proste. Dodatkowo, jeśli pojawią się jakiekolwiek zmiany czy odwołane wizyty, będą od razu widoczne w systemie, dzięki czemu mamy wszystko pod stałą kontrolą.

Grafik możemy tworzyć na tydzień lub miesiąc do przodu, a wszystkie dodatkowe zmiany są automatycznie wprowadzane zarówno na naszej stronie www, jak i w systemie rezerwacji online. Nie ma więc mowy o pomyłkach, zapomnianych wizytach czy nieplanowanych nadgodzinach.

Elektroniczna dokumentacja

Oprogramowanie dla fizjoterapeutów daje również możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Przejrzysta, uporządkowana dokumentacja, zgromadzona w jednym miejscu, indywidualne karty pacjenta, na których można rejestrować postępy leczenia oraz gromadzić wszystkie najważniejsze informacje, to najlepszy sposób na zapewnienie najlepszej możliwej obsługi. Skierowania, zalecenia, uczulenia, dokumentacja zdjęciowa, historia wszystkich wizyt, to tylko niektóre z informacji, jakie możemy gromadzić w systemie.

Zadowolony klient

Na zakupie oprogramowania zyska nie tylko gabinet, ale również pacjent, który będzie mógł czuć się bezpiecznie, posiadając gwarancję najlepszej opieki. Dodatkowo nigdy nie zapomni o umówionej wizycie, ponieważ o każdym zabiegu automatycznie przypomni mu system.