Jak uatrakcyjnić ściankę reklamową?

Jak uatrakcyjnić ściankę reklamową?

Zewnętrzne ścianki reklamowe to sprawdzone narzędzie komunikacji z klientem i sposób na skuteczną promocję w przestrzeni publicznej. Dobrej jakości ścianki są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mróz i promienie słoneczne. Dzięki temu z powodzeniem mogą spełniać swoje zadanie w outdoorze przez cały rok.

Jaką formę wybrać?

Szukając powierzchni, która spełni nasze oczekiwania, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, do kogo ma trafić reklama i jakiej interakcji z klientem oczekujemy. Dzięki temu wybór odpowiedniej formy będzie prostszy, a prezentowana reklama spełni swoje zadanie.

Ścianki reklamowe mogą mieć różne kształty i rozmiary, mogą też zawierać elementy przestrzenne albo tworzyć większe konstrukcje. W zależności od potrzeb producenci oferują rozmaite rozwiązania.

Okienko na wsuwany plakat

Dzięki temu zabiegowi ścianka może być wykorzystywana do reklamowania różnych produktów firmy, albo spełniać rolę tablicy ogłoszeniowej, informując na przykład o kilku aktualnych promocjach naraz. Dzięki wyposażeniu w przezroczyste okienka, w których można wymieniać plansze, jest uniwersalnym narzędziem, które sprawdzi się w wielu przedsięwzięciach.

Koszyczek na foldery i ulotki

Decydując się na koszyczki przeznaczone do umieszczenia materiałów reklamowych w formie ulotek, folderów czy wizytówek zachęcamy potencjalnych klientów do głębszego zainteresowania się prezentowaną przez nas ofertą. Takie działanie zwiększa szanse na to, że reklama za pomocą ulotek trafi do szerszego grona osób.

Elementy wypukłe

Reklama zawierająca trójwymiarowe elementy wyróżnia się większą dynamiką. Wystające poza obrys ścianki czy wysunięte do przodu części, jeszcze bardziej przykuwają wzrok przechodniów. Takie zabiegi mogą zwiększyć skuteczność reklamy umieszczonej w przestrzeni publicznej, ponieważ jest ona bardziej zauważalna.

Tablice suchościeralne

Bardzo fajnym rozwiązaniem, które sprawdzi się między innymi w gastronomii, gdzie reklamowana oferta często się zmienia, jest wybór elementów suchościeralnych. Dzięki temu tablica może być używana przez długi czas a treści zachęcające do skorzystania z usług zmieniane w zależności od potrzeb.

Wiele ciekawych opcji i pomysłów na wykorzystanie zewnętrznej ścianki reklamowej można znaleźć na stronie https://brooklyn.pl/product-details/scianki-zewnetrzne/