Deszczownica do kabiny

Dbanie o codzienną higienę jest kwestią priorytetową dla większości ludzi. Często jednak, w natłoku codziennych obowiązków, nie mamy zbyt wiele czasy, by zażywać długich kąpieli, czy pozwalać sobie na ekstrawagancje. Z pomocą przychodzi funkcjonalne rozwiązanie, jakim jest deszczownica do kabiny prysznicowej.

Nowa jakość kąpieli

Nazwa deszczownica jednoznacznie jest kojarzona z kroplami spadającego deszczu, lecz nie trzeba wychodzić na zewnątrz, by móc zażywać tego typu prysznica. Teraz Deszczownica do kabiny jest dostępna dla każdego. Pasuje do zróżnicowanych aranżacji łazienkowych, więc daje szerokie pole do popisu. Deszczownica może być montowana bezpośrednio w kabinie prysznicowej, ale również na suficie bezpośrednio nad odpływem wody, nad wanną, czy w przeszklonej powierzchni służącej do mycia się. W tym temacie ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Deszczownica nad czy pod tynkiem

Deszczownice wykonywane są ze stali nierdzewnej, więc nie ulegają korozji nawet w wyniku długotrwałej eksploatacji i dużego stopnia wilgotności powietrza. Chromowane powierzchnie deszczownic wytrzymują zarówno niskie, jak i wysokie temperatury wody. Deszczownice podtynkowe, jako alternatywa dla tych, które są widoczne gołym okiem, pozwalają schować baterię pod tynkiem, co świetnie sprawdza się w przypadku wnętrz dyskretnych i łazienek, w których króluje moda na minimalizm. Zestaw do montażu natynkowego może być podobnie, jak deszczownice podtynkowe, wyposażony w baterie uchwytowe bądź termostatyczne. Wybór rodzaju baterii powinien być uzależniony od tego, w jaki sposób grzejemy wodę w naszej łazience. W razie wątpliwości, zawsze warto skorzystać z pomocy fachowców, by cieszyć się jak najszybciej orzeźwiającym prysznicem.

Wysokiej jakości materiały

Dlaczego tak istotne jest, by wybierać produkty najlepszej jakości? Deszczownica do kabiny wykonana z solidnych komponentów wytrzyma próbę czasu. Powierzchnia deszczownicy pozostanie niezarysowana i niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, deszczownice, na których występuje ochronna warstwa chromu są także odporne na osadzanie się kamienia.